Etykiety kolorowe ozdobne

etykiety ozdobne

Etykiety ozdobne drukowane są w różnych technikach (fleksografii, techniką offsetową, cyfrową lub metodą sitodruku).

Najważniejszą i najbardziej widoczną cechą etykiet to postać w jakiej są dostarczane do klienta. Etykiety drukowane sposobem flexo i cyfrowym są nawinięte na rolach. Natomiast etykiety drukowane w technice offsetowej czy metodą sitodruku są wycinane z podłożem, czyli każda etykieta jest odzielna i dostarczane są do klienta w pakietach. 

Etykiety wykonywane w technice fleksografii drukowane są na papierze z obustronną powłoką barierową, o zwiększonej odporności na szczególne warunki zewnętrzne takie jak: olej, tłuszcz, woda (wilgoć).

Etykiety wykonywane w technice offsetowej drukowane są na papierze samoprzylepnym standardowym, metalizowanym oraz na foliach samoprzylepnych.

Etykiety kolorowe zawsze są zabezpieczone warstwą lakieru UV lub flexo. Lakier może być błyszczący lub matowy w zależności od stylu graficznego oraz upodobań klienta. Dodatkowo etykiety mogą być uszlachetnione aby  podkreślić wyjątkowość i wysoką jakość produktu. Uszlachetnienie (złocenie, srebrzenie czy lakierowanie punktowe) najczęściej stosowane jest na produktach typu "Premium".

Oferujemy: 

  • druk wielokolorowy (CMYK, Pantone) w technice flexograficznej
  • druk wielokolorowy (CMYK) w technice cyfrowej
  • lakierowanie UV
  • złocenie na zimno i gorąco
  • tłoczenie
  • numerowanie i specjalne oznaczanie etykiet
  • druk na kleju i podkładzie

Posiadamy ponad dwieście gotowych wykrojników w różnych wymiarach i kształtach. Wykorzystanie gotowego wykrojnika zmniejsza koszty przygotowalni oraz skraca czas realizacji.

Role z etykietami konfekcjonujemy zgodnie z wymaganiami Klienta na dowolnych tulejach i nawojach.

Zapytaj nas o ofertę na etykiety
kolorowe ozdobne