O FarmaEtykiet.pl

Serwis internetowy FarmaEtykiet.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorstw spożywczych, a zwłaszcza dla branż: mięsnej, mleczarskiej, piekarniczej i cukierniczej a także dla przetwórni owoców i warzyw.

Tematyka serwisu FarmaEtykiet poświęcona jest etykietom dedykowanym dla przemysłu spożywczego.

Na stronach serwisu znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego, jakie etykiety należy stosować w poszczególnych warunkach, jak dobrać etykietę do danego produktu, kiedy warto stosować etykiety tzw. ozdobne, kiedy wystarczy etykieta informacyjna itd.

Tematyką druku etykiet dla przemysłu spożywczego zajmujemy się od wielu lat i znamy problemy na jakie natrafiają nasi klienci, związani z przemysłem spożywczym.
Dlatego też powstała idea stworzenia serwisu inernetowego, który jest odpowiedzią na pojawiające się problemy i pytania związane z etykietami na produkty spożwcze.

Zachęcamy do korzystania z wiedzy i naszego doświadczenia, które staraliśmy się przekazać Tobie poprzez serwis FarmaEtykiet.pl

Dziel się również z nami, swoimi uwagami zarówno dotyczącymi serwisu, jak i Twoich doświadczeń z etykietami jakie stosujesz na swoich produktach.